Про затвердження міської цільової програми «Підготовка та проведення загальноміських заходів відділу культури та мистецтв виконавчих органів Дрогобицької міської ради у 2020 році».

22.11.2019 555

Про затвердження  міської цільової  програми «Підготовка та проведення  загальноміських заходів відділу культури  та мистецтв виконавчих органів  Дрогобицької міської ради у 2020 році».

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_______ сесія ________ скликання
РІШЕННЯ

від ____________ 20__ року № ______

Про затвердження міської цільової
програми «Підготовка та проведення
загальноміських заходів відділу культури
та мистецтв виконавчих органів
Дрогобицької міської ради у 2020 році».

З метою закріплення основних позитивних тенденцій соціально-економічного та культурного розвитку міст Дрогобича та Стебника, створення належних умов для популяризації кращих зразків української і світової культури, на виконання рішення сесії Дрогобицької міської ради від __________ 2019 р. № _____ «Про міський бюджет м. Дрогобича на 2020 рік», враховуючи рекомендації постійних комісій ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № ____ від ___________2019 р.) і освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (протокол № ____ від ___________2019 р.). керуючись п. 22 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Затвердити міську цільову програму «Підготовка та проведення загальноміських заходів відділу культури та мистецтв виконавчих органів Дрогобицької міської ради у 2020 році» згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню (О.Савран):
2.1 Здійснити фінансування програми у межах коштів затверджених відділу культури та мистецтв.
2.2. У разі перевиконання дохідної частини бюджету здійснити дофінансування програми відповідно до потреби.
3. Виконання цього рішення покласти на начальника відділу культури та мистецтв О.Яводчака.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму та інформації (О.Дацюк).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія