Про затвердження нової редакції міської цільової програми «Підготовка та проведення загальноміських заходів управлінням культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради у 2021 році».

07.06.2021 2615

Про затвердження  нової редакції міської  цільової програми «Підготовка та проведення  загальноміських заходів управлінням культури та розвитку туризму виконавчих органів  Дрогобицької міської ради у 2021 році».

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2021 року № ____

Про затвердження нової редакції міської
цільової програми «Підготовка та проведення
загальноміських заходів управлінням культури
та розвитку туризму виконавчих органів
Дрогобицької міської ради у 2021 році».

У зв’язку із змінами в організації виробництва відповідно до рішень сесій Дрогобицької міської ради від 12 березня 2021р. № 234 «Про ліквідацію відділу культури та мистецтв виконавчих органів Дрогобицької міської ради» та від 12.03.2021 № 236 «Про створення управління культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради», враховуючи рекомендації постійних комісій ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № ____ від ___________2021 р.) і освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту (протокол № ____ від ___________2021 р.), керуючись п.22 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Затвердити нову редакцію міської цільової програми «Підготовка та проведення загальноміських заходів управління культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради у 2021 році» згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню (О.Савран) здійснити фінансування програми у межах коштів затверджених управлінню культури та розвитку туризму.
3. Виконання даного рішення покласти на начальника управління культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту (Р.Грицай).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія