Про затвердження нової редакції Статуту КП «Дрогобичводоканал» Дрогобицької міської ради Львівської області

19.11.2018 282

Про затвердження нової редакції  Статуту КП «Дрогобичводоканал»  Дрогобицької міської ради Львівської області

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від ____________ 2018 року № _____

Про затвердження нової редакції
Статуту КП «Дрогобичводоканал»
Дрогобицької міської ради Львівської області

Розглянувши клопотання начальника КП «Дрогобичводоканал» Дрогобицької міської ради щодо приведення Статуту КП “Дрогобичводоканал” Дрогобицької міської ради у відповідність до норм чинного законодавства, беручи до уваги рекомендації постійної комісії ради з питань бюджету,планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № від р.) та з питань житлово-комунального господарства , будівництва,архітектури, екології, довкілля , транспорту та зв’язку (протокол № від_ р.), відповідно до ст. ст. 57, 78 Господарського кодексу
України, п.З ч.2 ст. 71 Бюджетного кодексу України , ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Визначити розмір сформованого статутного капіталу КП “Дрогобичводоканал” Дрогобицької міської ради у розмірі 22 521 529,88 грн., з них: за рахунок раніше внесеного майна у сумі 15 866 129,88 грн, за рахунок раніше внесених коштів у сумі 4 955 400, 00 грн. та за рахунок передбачених у міському бюджеті на 2018 рік коштів для поповнення статутного капіталу даного підприємства у сумі 1 700 000, 00 грн.
2. Затвердити нову редакцію Статуту КП “Дрогобичводоканал” Дрогобицької міської ради.
3. Уповноважити керівника КП “Дрогобичводоканал” Дрогобицької міської ради (Р. Шагала) подати документи для державної реєстрації нової редакції Статуту КП “Дрогобичводоканал” Дрогобицької міської ради.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (А. Янів)

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту