Про затвердження нової редакції Статуту Палацу дитячої та юнацької творчості м. Дрогобича

14.06.2019 450

Про затвердження нової редакції Статуту Палацу дитячої та юнацької творчості м. Дрогобича

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від ___________ 2019 року № ________

Про затвердження нової редакції Статуту
Палацу дитячої та юнацької творчості
м. Дрогобича

З метою забезпечення належного функціонування закладів позашкільної освіти м. Дрогобича, враховуючи рекомендацію постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (протокол № _____ від ______ 2019 р.), керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада вирішила:
1. Затвердити нову редакцію Статуту Палацу дитячої та юнацької творчості м. Дрогобича у зв’язку зі зміною юридичної адреси: 82100, Львівська обл., м. Дрогобич, вул. І.Франка, 27.
2. Доручити директору Палацу дитячої та юнацької творчості м. Дрогобича (Б.Пристай), відповідно до п.1, подати державному реєстратору документи для проведення державної реєстрації змін відомостей про юридичну особу до 01.09.2019 р.
3. Виконання даного рішення покласти на начальника відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради П.Сушка.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (О.Дацюк).

Міський голова Т.Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту