Про затвердження нової редакції Статуту КП “Дрогобичводоканал” Дрогобицької міської ради

14.01.2019 538

Про затвердження нової редакції Статуту КП “Дрогобичводоканал”  Дрогобицької міської ради

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
________сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від _______ року № _____

Про затвердження нової редакції
Статуту КП “Дрогобичводоканал”
Дрогобицької міської ради

Розглянувши клопотання керівника КП “Дрогобичводоканал” Дрогобицької міської ради щодо приведення Статуту КП “Дрогобичводоканал” Дрогобицької міської ради у відповідність до норм чинного законодавства, беручи до уваги рекомендації постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол №___ від ____________р.) та з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (протокол № від_____________ р.), відповідно до ст. ст. 57, 78 Господарського кодексу України, п.З ч.2 ст. 71 Бюджетного кодексу України, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”міська рада вирішила:
1. Визначити розмір сформованого статутного капіталу КП “Дрогобичводоканал” Дрогобицької міської ради у розмірі 23 521 529,88 грн., з них:
за рахунок раніше внесеного майна у сумі 15 866 129,88 грн., за рахунок раніше внесених коштів у сумі 6 655 400, 00 грн. та за рахунок передбачених у міському бюджеті на 2019 рік коштів для поповнення статутного капіталу даного підприємства у сумі 1 000 000, 00 грн.
2. Затвердити нову редакцію Статуту КП “Дрогобичводоканал” Дрогобицької міської ради.
3. Уповноважити керівника КП “Дрогобичводоканал” Дрогобицької міської ради (Р. Шагала) подати документи для державної реєстрації нової редакції Статуту КП “Дрогобичводоканал” Дрогобицької міської ради.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури,
транспорту та зв’язку (А. Янів).

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту