Про затвердження Положення про Порядок надання в тимчасове користування житлових приміщень з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Дрогобицької міської територіальної громади

16.01.2021 1497

Про затвердження Положення про  Порядок надання в тимчасове користування   житлових приміщень з фонду житла для  тимчасового проживання внутрішньо  переміщених осіб на території Дрогобицької міської територіальної громади

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від ___________ № ____

Про затвердження Положення про
Порядок надання в тимчасове користування
житлових приміщень з фонду житла для
тимчасового проживання внутрішньо
переміщених осіб на території Дрогобицької
міської територіальної громади

У зв’язку із змінами, що вносяться до Порядку надання в тимчасове користування житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2020 року № 1311, керуючись Законом України “Про житловий фонд соціального призначення”, Житловим Кодексом, Законом України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», Постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 № 582 “Про затвердження Порядку формування фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб і Порядку надання в тимчасове користування житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб» із змінами, пп. 2 п. а ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Затвердити Положення про Порядок надання в тимчасове користування житлових приміщень з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Дрогобицької міської територіальної громади згідно з додатком.
2. Вважати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 23.01.2020 № 12 «Про затвердження Положення про Порядок надання в тимчасове користування житлових приміщень з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб в місті Дрогобич» та рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 13.10.2020 № 239 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 23.01.2020 № 12 «Про затвердження Положення про Порядок надання в тимчасове користування житлових приміщень з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб в місті Дрогобич».
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з комунальних питань, директора департаменту міського господарства Р. Москалика.

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту