Про затвердження Положення про призначення стипендій для провідних спортсменів Дрогобицької міської територіальної громади

24.02.2023 5623

Про затвердження Положення  про призначення стипендій  для провідних спортсменів Дрогобицької міської територіальної громади

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2023 року № ____

 

Про затвердження Положення
про призначення стипендій
для провідних спортсменів
Дрогобицької міської територіальної громади

З метою морального і матеріального заохочення спортсменів для досягнення високих спортивних результатів, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту (протокол від ________ року № ____), керуючись ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:
1. Затвердити Положення про призначення стипендій для провідних спортсменів Дрогобицької міської територіальної громади згідно з додатком № 1.
2. Затвердити розмір стипендії на 2023 рік згідно з додатком № 2.
3. Фінансовому управлінню (О.Савран) здійснити фінансування положення у межах коштів, передбачених у бюджеті Дрогобицької міської територіальної громади на 2023 рік .
4. Виконання даного рішення покласти на начальника відділу спорту (О.Сотрихіна).
5. Рішення сесії Дрогобицької міської ради «Про затвердження Положення про призначення стипендій для провідних спортсменів Дрогобицької міської територіальної громади» № 828 від 07.12.2021 року вважати таким, що втратив чинність.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту (Р.Грицай).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту