Про затвердження Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (нова редакція) М.Дрогобич.

06.12.2016 450

Про затвердження Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (нова редакція) М.Дрогобич.

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХVІ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від ____________2016 року № _____

Про затвердження Положення
про територіальний центр соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) (нова редакція)
М.Дрогобич.

Керуючись п.5 ст.26, п.4 ст.54 Закону України « Про місцеве самоврядування і Україні» , Законом України « Про соціальні послуги» , на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2015 р. 1093
« Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2009 р. № 1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування», якого внесено зміни до Типового положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та Переліку соціальних послуг, умови та порядок їх надання структурними підрозділами територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.03.2013р. № 208-р « Про затвердження плану заходів на 2013-2016 роки щодо реалізації Стратегії реформування системи надання соціальних послуг», наказів Міністерства соціальної політики від 18.05.2015 р. № 513 « Про затвердження Державного стандарту соціальної адаптації « від 13.11.2013 р. № 760 « Про затвердження Державного стандарту догляду вдома» , враховуючи рекомендацію постійної комісії ради з питань міська освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (протокол №____ від _____________), міська рада вирішила:
1. Затвердити Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Дрогобича в новій редакції згідно з додатком № 1.
2. Затвердити Перелік соціальних послуг, умови та порядок їх надання структурними підрозділами територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Дрогобича в новій редакції, згідно з додатком № 2.
3. Затвердити загальну кількість працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в кількості 43,75од.
4. У зв’язку з перейменуванням відділення соціально-побутової адаптації ц відділення денного перебування територіального центру особові справи громадян, які знаходяться на обслуговуванні вважати дійсними.
5. Визначити таким, що втратило чинність рішення сесії Дрогобицької міської ради № 122 від 16.02.2011р. « Про затвердження Положення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), № 1243 від 29.07.2010р. « Перелік соціальних послуг, умови та порядок їх надання структурними підрозділами територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ( Нова редакція), № 928 від 31.01.2013 р. «Зміни і доповнення до Положення про Дрогобицький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг».
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (О.Дацюк).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту