Про затвердження Порядку виплати одноразової грошової компенсації на оплату житлово-комунальних послуг

10.12.2018 347

Про затвердження Порядку виплати одноразової грошової компенсації  на оплату житлово-комунальних послуг

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія ___ скликання
РІШЕННЯ

від ______________ року № ___

Про затвердження Порядку виплати
одноразової грошової компенсації
на оплату житлово-комунальних послуг

На виконання міської комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2015-2020 роки (рішення сесії міської ради від 23 січня 2015 року № 1494), враховуючи рекомендації постійних комісій міської ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № ____ від _____________ року) та з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (протокол № ____ від _____________ року), керуючись пунктом 27 частини 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:
1. Затвердити Порядок виплати одноразової грошової компенсації на оплату житлово-комунальних послуг згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню міської ради (О.Савран) забезпечити фінансування видатків на виконання цього рішення в межах асигнувань на 2019 рік.
3. Рішення чинне з 01 січня 2019 року до 31 грудня 2019 року.
4. Виконання цього рішення покласти на начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради (І.Терлецький).
5. Контроль за виконанням цього рішення доручити головам постійних комісій міської ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик) та з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (О.Дацюк).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту