Про затвердження Порядку виплати щомісячної адресної грошової допомоги особам з інвалідністю І групи лежачим та по зору

10.12.2018 337

Про затвердження Порядку виплати щомісячної адресної грошової допомоги особам з інвалідністю І групи лежачим та по зору

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія ___ скликання
РІШЕННЯ

від ______________ року № ___

Про затвердження Порядку виплати
щомісячної адресної грошової допомоги
особам з інвалідністю І групи
лежачим та по зору

На виконання міської комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2015-2020 роки (рішення сесії міської ради від 23 січня 2015 року № 1494), враховуючи рекомендації постійних комісій міської ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № ____ від __________ року) та з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (протокол № ____ від __________ року), керуючись пунктом 27 частини 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:
1. Затвердити Порядок виплати щомісячної адресної грошової допомоги особам з інвалідністю І групи лежачим та по зору згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню міської ради (О.Савран) забезпечити фінансування видатків на виконання цього рішення в межах асигнувань на 2019 рік.
3. Рішення чинне з 01 січня 2019 року до 31 грудня 2019 року.
4. Виконання цього рішення покласти на начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради (І.Терлецький).
5. Контроль за виконанням цього рішення доручити головам постійних комісій міської ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик) та з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (О.Дацюк).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту