Про затвердження порядку денного ХХХ сесії Дрогобицької міської ради

04.07.2022 5195

Про затвердження порядку денного  ХХХ сесії Дрогобицької міської ради

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2022 року № ____

Про затвердження порядку денного
ХХХ сесії Дрогобицької міської ради

Керуючись п. 13 ст. 46 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.25 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада вирішила:
Затвердити такий порядок денний ХХХ сесії Дрогобицької міської ради:
1. Про затвердження порядку денного ХХХ сесії Дрогобицької міської ради.
2. Питання житлово – комунального господарства.
1. Про надання дозволу на виготовлення проекту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки кадастровий номер 4621280600:02:000:1727, яка розташована на території Дрогобицької міської територіальної громади в с. Брониці, Дрогобицького району, Львівської області, площею 2,9882 га щодо зміни її цільового призначення для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування».
2. Про передачу функцій замовника та проектно-кошторисної документації департаменту міського господарства .
3. Про відмову від здійснення права купівлі 5 (п’ять в секції 5 п’ячть в гуртожитку на вул.. Симоненка, 21 в місті Стебник, що становить 20/100 (двадцять сотих) часток у праві власності.
4. Про погодження реструктуризації заборгованості комунального підприємства «Дрогобичтеплоенерго» Дрогобицької міської ради за договорами реструктуризації заборгованості за спожитий природний газ з НАК «Нафтогаз України».
5. Про затвердження Програми перспективного розвитку системи
централізованого теплопостачання міст Дрогобича та Стебника на період 2022-2023 р.р.
6. Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на
послуги теплопостачання для споживачів КП «Дрогобичтеплоенерго» ДМР на 2022 рік.
7. Про передачу проектно – кошторисної документації, списання застарілої проектно – кошторисної документації, завершення будівництва та об’єктів реконструкції.
3. Питання освіти, культури, спорту.
3.1. Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад директора та педагогічних працівників комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Дрогобицької міської ради
Львівської області» .
3.2. Про зміну типу, назви та затвердження нової редакції статутів закладів дошкільної освіти Дрогобицької міської ради Львівської області.
3.3. Про внесення змін у структуру Дрогобицької централізованої бібліотечної системи.
4. Питання правового характеру.
4.1. Про делегування виконавчому комітету Дрогобицької міської ради
права на оплату судового збору та інших судових витрат для звернення
Дрогобицької міської ради в суди і оплату судових витрат та витрат по виконавчих провадженнях, які стягуються з Дрогобицької міської ради.
4.2. Про внесення змін в рішення № 483 «Про закупівлю спеціалізованого медичного обладнання комунальним некомерційним підприємством «Дрогобицька міська лікарня №1» Дрогобицької міської ради, визначення умов і способів забезпечення виконання зобов’язань на умовах фінансового лізингу».
5. Питання майна громади.
5.1. Про передачу на баланс Управління культури та розвитку туризму нежитлової будівлі за адресою: с. Брониця, вул. Самбірська, 6.
5.2. Про встановлення розміру орендної плати за оренду комунального майна.
5.3. Про об’єднання об’єктів нерухомого майна.
5.4. Про включення до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону.
5.5. Про включення до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області та надання дозволу на укладення договору оренди нежитлових приміщень.
5.6. Про передачу в погодинну оренду нерухомого майна.
5.7. Про надання дозволу на безкоштовну передачу матеріальних цінностей.
5.8. Про внесення змін у рішення сесій Дрогобицької міської ради № 1131 від 12.05.2022 року та № 605 від 09.09.2021 року.
5.9. Про затвердження звітів про незалежну оцінку об’єктів комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області та про проведення електронного аукціону з продажу нежитлового приміщення.
5.10. Про затвердження передавального акту Дережицької сільської ради.
5.11. Про затвердження передавального акту Cтебницької міської ради.
5.12. Про проведення електронного аукціону для продажу нежитлового приміщення.
5.13. Про продовження дії договорів оренди нежитлових приміщень.
5.14. Про надання дозволу на списання основних засобів, малоцінного інвентаря.
6. Земельні питання.
6.1. Про надання дозволу на зміну конфігурації земельної ділянки
та передачу в суборенду земельної ділянки.
6.2. Про затвердження матеріалів проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна.
6.3. Про затвердження матеріалів проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. П. Орлика.
6.4. Про затвердження матеріалів проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у постійне користування земельних ділянок.
6.5. Про затвердження матеріалів проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у постійне користування земельної ділянки.
6.6. Про затвердження матеріалів проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
6.7. Про затвердження матеріалів проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Грушевського, біля шпихліра – житниці, пам’ятки архітектури XVIII ст. національного значення.
6.8. Про затвердження матеріалів технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) .
6.9. Про затвердження матеріалів технічної документації щодо інвентаризації земельних ділянок та передачу в постійне користування земельних ділянок в с. Рихтичі.
6.10. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок .
6.11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під об’єктами нерухомого майна на вул. Тураша, 20, м. Дрогобич.
6.12. Про надання згоди на виготовлення технічної документації з землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки.
6.13. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна.
6.14. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
6.15. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
6.16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
6.17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та постійної діяльності Збройних Сил України.
6.18. Про передачу в постійне користування земельної ділянки.
6.19. Про припинення права користування земельної ділянки.
6.20. Про внесення змін у рішення Дрогобицької міської ради від 23.07.2022 року №2523.
6.21. Про внесення змін у рішення сесії Дрогобицької міської ради.
6.22. Про внесення змін у рішення Дрогобицької міської ради від 12.05.2022 року №1123.
6.23. Про продовження терміну дії рішень міської ради.
6.24. Про продаж земельних ділянок у власність.
6.25. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку, включення до переліку земельних ділянок, які виставляються на земельні торги окремими лотами, встановлення стартової ціни та продаж земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (КВЦПЗ 03.07), що розташована: Львівська обл., м. Дрогобич (в межах населеного пункту), вул. Стрийська; кадастровий номер: 4610600000:01:075:0066 на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).
6.26. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку, включення до переліку земельних ділянок, які виставляються на земельні торги окремими лотами, встановлення стартової ціни та продаж земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (КВЦПЗ 03.15), що розташована: Львівська обл.,
м. Дрогобич (в межах населеного пункту), вул. Стрийська; кадастровий номер: 4610600000:01:075:0064 на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону) .
6.27. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку, включення до переліку земельних ділянок, які виставляються на земельні торги окремими лотами, встановлення стартової ціни та продаж земельної
ділянки у власність для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (КВЦПЗ 03.07), вид використання: для будівництва автозаправочної станції, що розташована: Львівська обл., м. Дрогобич (в межах населеного пункту), вул. Трускавецька; кадастровий номер: 4610600000:01:057:0114 на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону) .
6.28. Про надання в оренду земельних ділянок.
7. Різне.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту