Про затвердження порядку денного 55 сесії Дрогобицької міської ради

02.09.2019 525

Про затвердження  порядку денного 55  сесії Дрогобицької  міської ради

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
55 сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 12 вересня 2019 року № ______

Про затвердження порядку денного
55 сесії Дрогобицької міської ради

Керуючись ч. 15 ст. 46 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 13 гл.3 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада вирішила:
Затвердити такий порядок денний п’ятдесят п’ятої сесії Дрогобицької міської ради:
1. Про затвердження порядку денного 55 сесії Дрогобицької міської ради.
2. Бюджетні питання.
Доповідач: О.Савіран, начальник управління фінансів.
2.1. Звіт про виконання міського бюджету м. Дрогобича на 1-ше півріччя 2019 року.
2.2. Про внесення змін до міського бюджету м. Дрогобича на 2019 рік.
3. Про затвердження положення про відділ охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради в новій редакції.
4.Про затвердження Програми забезпечення хворих на цукровий діабет мешканців мм. Дрогобича та Стебника препаратами інсуліну на 2019 рік.
Доповідач: О.Дацюк, голова постійної комісії.
Співдоповідач: В.Чуба, начальник відділу охорони здоров’я.
5. Про надання дозволу на здійснення ексгумації.
Доповідач: О.Дацюк, голова постійної комісії.
Співдоповідач: О.Яводчак, начальник відділу культури та мистецтв.
6. Про затвердження Програми забезпечення виконання рішень судів на 2019 рік для Департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради.
Доповідач: Р.Курчик, голова постійної комісії ради.
Співдоповідач: Р.Москалик, директор департаменту міського господарства.
7. Про затвердження переліку спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у м. Дрогобич.
Доповідач: А.Янів, голова постійної комісії ради.
Співдоповідач: Р.Москалик, директор департаменту міського господарства.
8. Про внесення змін до рішення Дрогобицької міської ради від 18.12.2015 № 42 “Про затвердження структури виконавчих органів Дрогобицької міської ради, загальної чисельності та витрат на їх утримання”.
9. Про внесення змін до рішення Дрогобицької міської ради від 18.12.2015 № 42 “Про затвердження структури виконавчих органів Дрогобицької міської ради, загальної чисельності та витрат на їх утримання” (сектор патріотичного виховання).
Доповідач: А.Андрухів, голова постійної комісії ради.
Співдоповідач: Н.Паращак, начальник відділу кадрів.
10. Про придбання благоустроєного житлового приміщення Судчак М.І., Судчак О.Ф. та Судчак Г.О.
Доповідач: А.Швацький, начальник відділу правового забезпечення.
11. Питання приватизації.
Доповідач: Ю.Кушлик, голова постійної комісії ради.
11.1. Про надання дозволу щодо передачі в оренду майна та встановлення розміру плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Дрогобича.
11.2. Про затвердження експертної оцінки об’єкту комунальної власності територіальної громади м. Дрогобича, який підлягає приватизації шляхом аукціону.
11.3. Про затвердження експертної оцінки об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Дрогобича, які підлягають приватизації шляхом викупу.
11.4. Про безкоштовну передачу матеріальних цінностей.
11.5. Про надання дозволу на списання основних засобів.
12. Земельні питання.
Доповідач: І.Дзюрах, голова постійної комісії ради.
12.1. Про відмову у наданні дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, у продовжені терміну дії рішення Дрогобицької міської ради, у внесенні змін у рішення у наданні дозволу на укладення строкового сервітуту, у затвердженні матеріалів з виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок про відмову у включенні в перелік для продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, у поділі земельної ділянки.
12.2. Про включення в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу у власність .
12.3. Про внесення змін до рішень міської ради.
12.4. Про зміну цільового призначення земельних ділянок для будівництва
та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
12.5. Про затвердження матеріалів проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у власність земельних ділянок.
12.6. Про затвердження матеріалів проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів та передачу в оренду земельних ділянок.
12.7. Про затвердження матеріалів технічної документації із землеустрою
щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу в оренду земельної ділянки.
12.8. Про зміну цільового призначення земельної ділянки для індивідуального садівництва.
12.9. Про затвердження матеріалів технічної документації з землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки на вул. Самбірській, 85.
12.10. Про затвердження матеріалів проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
12.11. Про затвердження матеріалів проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для індивідуального садівництва.
12.12. Про затвердження технічної документації з землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельних ділянок.
12.13. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів.
12.14. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, для учасників АТО.
12.15. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна.
12.16. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
12.17. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
12.18. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок .
12.19. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
12.20. Про надання в оренду земельних ділянок.
12.21. Про надання в оренду земельної ділянки на вул. Гайдамацькій .
12.22. Про припинення права користування земельними ділянками.
12.23. Про припинення права користування земельною ділянкою.
12.24. Про продовження терміну дії рішень міської ради.
13. Різне.

Міський голова Т.Кучма

Документи за типом