Про затвердження прейскуранта цін на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Дрогобицька міська лікарня № 3» Дрогобицької міської ради»

13.11.2023 2975

Про затвердження прейскуранта  цін на платні послуги, що надаються  комунальним некомерційним підприємством  «Дрогобицька міська лікарня № 3» Дрогобицької міської ради»

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від ____________2023 №_______

Про затвердження прейскуранта
цін на платні послуги, що надаються
комунальним некомерційним підприємством
«Дрогобицька міська лікарня № 3»
Дрогобицької міської ради»  

Розглянувши звернення відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради від 02.11.2023 № 1115 та клопотання в.о. директора комунального некомерційного підприємства «Дрогобицька міська лікарня № 3» Дрогобицької міської ради від 27.10.2023 № 235, відповідно до ст.18 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанови Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах», Статуту комунального некомерційного підприємства «Дрогобицька міська лікарня № 3» Дрогобицької міської ради, Положення «Про надання платних послуг в КНП «Дрогобицька міська лікарня № 3» Дрогобицької міської ради» затвердженого 27.10.2023 № 41, з метою встановлення тарифів в економічно обґрунтованому розмірі на ринку реалізації медичних послуг та підвищення рівня якості медичного обслуговування населення, керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1.Затвердити прейскурант цін на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Дрогобицька міська лікарня № 3» Дрогобицької міської ради» згідно додатку.
2.Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 10.11.2022 № 328 «Про затвердження прейскуранта цін на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Дрогобицька міська лікарня № 3» Дрогобицької міської ради».
3. В.о. директора комунального некомерційного підприємства «Дрогобицька міська лікарня № 3» Дрогобицької міської ради Я.Стрийському:
3.1. Довести прейскурант цін на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Дрогобицька міська лікарня № 3» Дрогобицької міської ради до відома населення шляхом розміщення на інформаційних стендах.
3.2. Організацію надання платних послуг здійснювати відповідно до вимог чинного законодавства України.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, гуманітарних та соціальних відносин Ю. Кушлик.

Міський голова                                                        Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту