Про затвердження прейскуранта цін на платні послуги з ПДВ, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Стебницька міська лікарня» Дрогобицької міської ради

03.07.2020 842

Про затвердження прейскуранта цін на платні послуги з ПДВ, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Стебницька міська лікарня» Дрогобицької міської ради

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від _________________№______

Про затвердження прейскуранта цін
на платні послуги з ПДВ, що надаються
комунальним некомерційним підприємством
«Стебницька міська лікарня» Дрогобицької міської ради

Розглянувши  клопотання в.о. директора КНП «Стебницька міська лікарня» ДМР від 01.07.2020 р. №  412   відповідно до ст.18 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я»,  постанови Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 р. № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах»,  постанови КМУ від 06.11.1997 р. № 1238  «Про обов’язковий профілактичний наркологічний огляд і порядок його проведення», наказу МОЗУ від 17.01.2002 р. № 12 «Про затвердження Інструкції про проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів», наказу МОЗУ від 21.05.2007 р. № 246 «Про затвердження порядку медичних оглядів працівників певних категорій», наказу МОЗУ від 31.01.2013 р. № 65/80 «Про затвердження Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів», Статуту комунального некомерційного підприємства «Стебницька міська лікарня» Дрогобицької міської ради, враховуючи Методику розрахунку вартості послуги з медичного обслуговування, затверджену постановою КМУ від 27.12.2017 р. № 1075, з метою встановлення тарифів в економічно обґрунтованому розмірі на ринку реалізації медичних послуг та підвищення рівня якості медичного обслуговування населення, керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Затвердити прейскурант цін на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Стебницька міська лікарня» Дрогобицької міської ради, (згідно з Додатком 1).
2. В.о. директора комунального некомерційного підприємства «Стебницька міська лікарня» Дрогобицької міської ради Н.Р.Стецик:
2.1. Довести прейскурант цін на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Стебницька міська лікарня» Дрогобицької міської ради до відома населення шляхом розміщення на інформаційних стендах лікарні.
2.2.  Організацію надання платних послуг здійснювати відповідно до вимог   чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючий справами виконкому В.Коцюбу.

Міський голова Т.Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія