Про затвердження прейскуранта цін на платні послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Дрогобицький міська поліклініка» Дрогобицької міської ради

05.02.2021 1919

Про затвердження прейскуранта цін на платні послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Дрогобицький міська поліклініка» Дрогобицької міської ради

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету

Про затвердження прейскуранта цін
на платні послуги, що надаються
Комунальним некомерційним підприємством
«Дрогобицький міська поліклініка»
Дрогобицької міської ради

Розглянувши клопотання директора Комунального некомерційного підприємства «Дрогобицький міська поліклініка» Дрогобицької міської ради відповідно до ст.18 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанови Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 р. № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах», Статуту Комунального некомерційного підприємства «Дрогобицький міська поліклініка» Дрогобицької міської ради, враховуючи Методику розрахунку вартості послуги з медичного обслуговування, затверджену постановою КМУ від 27.12.2017 р. № 1075, з метою встановлення тарифів в економічно обґрунтованому розмірі на ринку реалізації медичних послуг та підвищення рівня якості медичного обслуговування населення, керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Затвердити прейскурант цін на платні послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Дрогобицький міська поліклініка» Дрогобицької міської ради, згідно Додатку № 1.
2. Головному лікарю Комунального некомерційного підприємства «Дрогобицький міська поліклініка» Дрогобицької міської ради Ю. Гончаренко:
2.1. Довести прейскурант цін на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Дрогобицький міська поліклініка» Дрогобицької міської ради до відома населення шляхом розміщення на інформаційних стендах лікарні.
2.2. Організацію надання платних послуг здійснювати відповідно до вимог чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних та соціальних питань (А.Ковч)

Міський  голова  Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту