Про затвердження Програми «Будівництво, реконструкція , капітальний ремонт житла,об’єктів соціальної інфраструктури та інженерних мереж, придбання житла для тимчасового проживання внутрішньопереміщених осіб за рахунок коштів державного, місцевого бюджетів, спонсорів, населення та інших коштів на формування фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Дрогобицької міської територіальної громади в 2022 році»

13.04.2022 4918

Про затвердження Програми «Будівництво, реконструкція , капітальний ремонт житла,об’єктів                      соціальної  інфраструктури та інженерних мереж,                      придбання житла для тимчасового проживання                внутрішньопереміщених осіб за рахунок коштів державного, місцевого бюджетів, спонсорів, населення та інших коштів на формування фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Дрогобицької міської територіальної громади в 2022 році»

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2022 року № ____

Про  затвердження  Програми  «Будівництво,
реконструкція , капітальний ремонт  житла,об’єктів
соціальної   інфраструктури  та інженерних мереж,
придбання житла для тимчасового  проживання
внутрішньопереміщених  осіб  
за рахунок
коштів державного, місцевого бюджетів,
спонсорів, населення та інших коштів
на формування фонду житла для тимчасового 
проживання внутрішньо переміщених осіб 
на території Дрогобицької  міської
територіальної  громади  в  2022 році»

З метою формування на території Дрогобицької міської територіальної громади фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, які втратили житло чи вимушено покинули своє постійне місце проживання внаслідок російського вторгнення в Україну, керуючись Житловим кодексом Української РСР, Законом України «Про житловий фонд соціального призначення», постановами Кабінету Міністрів України від 31 березня 2004 року № 422 «Про затвердження Порядку формування фондів житла для тимчасового проживання та Порядку надання і користування житловими приміщеннями з фондів житла для тимчасового проживання», від 23 липня 2008 року № 682 «Деякі питання реалізації Закону України «Про житловий фонд соціального призначення», від 19 березня 2008 року № 219 «Про встановлення тимчасових мінімальних норм забезпечення соціальним житлом», Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 16 грудня 2021 року № 337 «Про показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України», враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від ________ № _____ ) та постійної комісії ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (протокол від __________ № ____ ), керуючись п. 22 ч. І ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму «Будівництво, реконструкція,капітальний ремонт житла, об’єктів соціальної інфраструктури та інженерних мереж, придбання житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб за рахунок коштів державного, місцевого бюджетів, спонсорів, населення та інших коштів на формування фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Дрогобицької міської територіальної громади в 2022 році» згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню (О.Савран) здійснювати фінансування
програми у межах надходження коштів державного, місцевого бюджетів, спонсорів, населення та інших коштів згідно відповідних КПКВК.
3.Відповідальність за виконання даного рішення покласти на
КП «Управління капітального будівництва» Дрогобицької міської ради (В. Бохонок), департамент міського господарства Дрогобицької міської ради (Р. Пошивак).
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури,
екології, довкілля, транспорту та зв’язку (Р.Шагала).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

 

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту