Про затвердження Програми висвітлення діяльності міської ради, виконавчого комітету, старост, посадових осіб та депутатів міської ради у засобах масової інформації на 2023 рік

21.11.2022 5437

Про затвердження Програми висвітлення діяльності міської ради, виконавчого комітету, старост,  посадових осіб та депутатів міської ради у засобах масової інформації на 2023 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2022 року № ____

Про затвердження Програми
висвітлення діяльності
міської ради, виконавчого комітету, старост,
посадових осіб та депутатів міської
ради у засобах масової інформації
на 2023 рік   

З метою належного висвітлення діяльності міської ради, виконавчого комітету, керівництва громади, старост, посадових осіб та депутатів міської ради у засобах масової інформації у 2023 році, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № __ від _________), керуючись Законами України «Про інформацію», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму висвітлення діяльності міської ради, виконавчого комітету, посадових осіб та депутатів міської ради у засобах масової інформації на 2023 рік (згідно з додатком).
2. Фінансовому управлінню (О. Савран) здійснити фінансування Програми у межах коштів, передбачених у міському бюджеті на 2023 рік.
3. Виконання даного рішення покласти на начальника відділу цифровізації, інформаційної політики та комунікацій З. Кваснія.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Бейзик).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту