Про затвердження Програми «Внески до статутного капіталу КП «Дрогобичводоканал» Дрогобицької міської ради та КП «Комбінат міського господарства» у 2019 році»

14.01.2019 263

Про затвердження Програми  «Внески до статутного капіталу  КП «Дрогобичводоканал»  Дрогобицької міської ради та КП «Комбінат міського господарства» у 2019 році»

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
44 сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від _______2019 року № _____

Про затвердження Програми
«Внески до статутного капіталу
КП «Дрогобичводоканал»
Дрогобицької міської ради та
КП «Комбінат міського господарства»
у 2019 році»

З метою підтримки функціонування підприємства, покращення фінансово-господарського стану, на виконання рішення сесії Дрогобицької міської ради від ___________ 2019 року № _____ «Про внесення змін до міського бюджету м. Дрогобича на 2019 рік», враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань житлово – комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку(протокол №___ від ________201_ р), постійної комісії ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій( протокол №__ від ________ 201_ р), та керуючись п. 22 ч. І ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1.Затвердити Програму «Внески до статутного капіталу КП «Дрогобичводоканал» Дрогобицької міської ради та КП «Комбінат міського господарства» у 2019 році» згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню (О. Савран) здійснювати фінансування
програми у межах коштів, затверджених департаменту міського господарства
по КПКВК 1217670 «Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання»
3. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на
департамент міського господарства (Р. Москалика).
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури,
транспорту та зв’язку (А. Янів).

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту