Про затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Дрогобичем на 2018 рік

11.12.2017 449

Про затвердження  Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом  Дрогобичем на 2018 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
__ сесія ________скликання
РІШЕННЯ

від _____________ 2017 року № ___

Про затвердження
Програми відзначення державних
та професійних свят, ювілейних дат,
заохочення за заслуги перед містом
Дрогобичем на 2018 рік

З метою належного відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Дргобичем враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол №______ від_________), керуючись п.22 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Дрогобичем на 2018 рік згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню (О.Савран) здійснити фінансування Програми у межах коштів, передбачених у міському бюджеті на 2018 рік.
3. Виконання даного рішення покласти на начальника організаційного відділу І.Кушнір.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту