Про затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Дрогобичем на 2017 рік

06.12.2016 405

Про затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Дрогобичем на 2017 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_____ сесія ________скликання
РІШЕННЯ
від _____________ 2016 року № ___

Про затвердження
Програми відзначення державних
та професійних свят, ювілейних дат,
заохочення за заслуги перед містом
Дрогобичем на 2017 рік

З метою належного відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Дргобичем враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол №______ від_________), керуючись п.22 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Дрогобичем на 2017 рік згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню (О.Савран) здійснити фінансування Програми у межах коштів, затверджених на виконання міських цільових програм.
3. Виконання даного рішення покласти на начальника організаційного відділу І.Кушнір.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту