Про затвердження Програми відшкодування пільг з оплати житлово-комунальних послуг членам сімей загиблих учасників АТО/ООС, Захисників та Захисниць України на 2024 рік

19.12.2023 7000

Про затвердження Програми відшкодування пільг з оплати житлово-комунальних  послуг членам сімей загиблих  учасників АТО/ООС,  Захисників та Захисниць України на 2024 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______


Про затвердження Програми відшкодування
пільг з оплати житлово-комунальних
послуг членам сімей загиблих
учасників АТО/ООС,
Захисників та Захисниць України на 2024 рік   

З метою забезпечення належної соціальної підтримки членів сімей загиблих учасників АТО/ООС, враховуючи рекомендації постійних комісій міської ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № __ від __________) та з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (протокол № ____________), керуючись п. 27 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму відшкодування пільг з оплати житлово-комунальних послуг членам сімей загиблих учасників АТО/ООС, Захисників та Захисниць України на 2024 рік (далі – Програма) згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню (О.Савран) забезпечити фінансування Програми в межах асигнувань на 2024 рік.
3. Рішення чинне з 01 січня 2024 року до 31 грудня 2024 року.
4. Виконання цього рішення покласти на начальника управління соціального захисту населення (І.Терлецький).
5. Контроль за виконанням цього рішення доручити головам постійних комісій міської ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Бейзик) та з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (І.Герман).

 Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Розпорядження міського головиДокументів: 1820 Усі
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту