Про затвердження програми Дрогобицької міської ради «Про персональні стипендії міського голови в галузі освіти та культури для обдарованих дітей на 2023 рік»

21.11.2022 5476

Про затвердження програми Дрогобицької міської ради «Про персональні стипендії міського голови в галузі освіти та культури для обдарованих дітей на 2023 рік»

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2022 року № ____

Про затвердження програми Дрогобицької міської ради
«Про персональні стипендії міського голови
в галузі освіти та культури
для обдарованих дітей на 2023 рік»    

З метою позитивного спрямування основних концептуальних тенденцій духовного, культурного та соціально-економічного розвитку, відповідно до Указу Президента України від 8 лютого 2001 р. № 78/2002, керуючись п. 22.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту (Протокол від ________ № ___) і постійної комісії ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (Протокол від ________ № ___) міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму Дрогобицької міської ради «Про персональні стипендії міського голови в галузі освіти та культури для обдарованих дітей на 2023 рік» та склад комісії з визначення кандидатів на призначення персональних стипендій міського голови згідно з додатками 1, 2, 3.
2.Виконання цього рішення покласти на начальника відділу освіти В.Вовківа.
3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики сім’ї, спорту Р.Грицая.

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту