Про затвердження програми Дрогобицької міської ради «Про персональні стипендії міського голови в галузі освіти та культури для обдарованих дітей на 2024 рік»

08.12.2023 6947

Про затвердження програми Дрогобицької міської ради «Про персональні стипендії міського голови в галузі освіти та культури для обдарованих дітей на 2024 рік»

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 


Про затвердження програми Дрогобицької
міської ради «Про персональні стипендії
міського голови в галузі освіти та культури
для обдарованих дітей на 2024 рік»

З метою позитивного спрямування основних концептуальних тенденцій духовного, культурного та соціально-економічного розвитку, відповідно до Указу Президента України від 8 лютого 2001 р. № 78/2002, керуючись п. 22.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту (Протокол від ________ № ___) і постійної комісії ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (Протокол від ________ № ___) міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму Дрогобицької міської ради «Про персональні стипендії міського голови в галузі освіти та культури для обдарованих дітей на 2024 рік», паспорт програми та склад комісії з визначення кандидатів на призначення персональних стипендій міського голови згідно з додатками 1, 2, 3.
2.Виконання цього рішення покласти на начальника відділу освіти Р.Грицая.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, гуманітарних та соціальних відносин Ю.Кушлика.

 Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту