Про затвердження програми Дрогобицької міської ради «Про персональні стипендії міського голови в галузі освіти та культури для обдарованих дітей на 2024 рік»

18.06.2024 8334

Про затвердження програми Дрогобицької міської ради «Про персональні стипендії міського голови в галузі освіти та культури для обдарованих дітей на 2024 рік»

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

Про затвердження програми Дрогобицької міської ради
«Про персональні стипендії міського голови в галузі
освіти та культури для обдарованих дітей на 2024 рік»

З метою позитивного спрямування основних концептуальних тенденцій духовного, культурного та соціально-економічного розвитку, відповідно до Указу Президента України від 8 лютого 2001 р. № 78/2002, керуючись п. 22.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту (Протокол від ________ № ___) і постійної комісії ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (Протокол від ________ № ___) міська рада вирішила:

1. Внести зміни до Програми Дрогобицької міської ради «Про персональні стипендії міського голови в галузі освіти та культури для обдарованих дітей на 2024 рік», а саме збільшити кількість стипендіатів з п’ятнадцяти до двадцяти двох.
2. Виконання цього рішення покласти на начальника відділу освіти Р.Грицая.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту (Н.Беднарчик).

Міський голова      Тарас КУЧМА

 

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту