Про затвердження Програми енергозбереження для населення Дрогобицької міської територіальної громади на 2024 – 2025 роки

19.12.2023 6968

Про затвердження Програми енергозбереження для населення Дрогобицької міської територіальної громади на 2024 – 2025  роки

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

Про затвердження Програми
енергозбереження для населення
Дрогобицької міської територіальної
громади на 2024 – 2025 роки

З метою підвищення ефективності та зменшення обсягів використання енергетичних ресурсів населенням Дрогобицької міської територіальної громади на виконання рішення сесії Дрогобицької міської ради від _____________20_ року № ____ «Про бюджет Дрогобицької міської територіальної громади на 2024 рік», враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань житлово –комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку, та будівельних інвестицій (протокол № _____від _________ 202 року), постійної комісії ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол №___ від _________ 202 року), та керуючись п. 22 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада вирішила:
1.Затвердити Програму енергозбереження для населення Дрогобицької міської територіальної громади на 2024 – 2025 роки (додається).
2. Фінансовому управлінню ( О. Савран) здійснювати фінансування програми у межах коштів, затверджених департаменту міського господарства на відповідний рік по КПКВК 1217640 «Заходи з енергозбереження»
3. Відповідальність за виконання Програми енергозбереження для населення Дрогобицької міської територіальної громади на 2024 – 2025 роки покласти на департамент міського господарства (А. Паутинка).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (Р. Шагала).

 Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту