Про затвердження Програми забезпечення хворих на цукровий діабет мешканців мм. Дрогобича та Стебника препаратами інсуліну на 2020 рік.

27.03.2020 1138

Про затвердження Програми забезпечення хворих на цукровий діабет мешканців мм. Дрогобича та Стебника препаратами інсуліну на 2020 рік.

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2020 року № ____

Про затвердження Програми
забезпечення хворих на цукровий діабет
мешканців мм. Дрогобича та Стебника
препаратами інсуліну на 2020 рік.

Враховуючи недостатнє фінансування з Державного бюджету та з метою безкоштовного забезпечення хворих на цукровий діабет мешканців мм. Дрогобича та Стебника препаратами інсуліну, для ефективного і раціонального використання бюджетних коштів керуючись статтями 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України, відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 23.03.2016р. №239 «Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну», від 17.08.1998р. №1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань» (зі змінами та доповненнями), від 05.03.2014р. №73 «Питання реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на препарати інсуліну», враховуючи накази Міністерства охорони здоров’я України від 23.12.2015р. №890 «Про затвердження Положення про реєстр пацієнтів, що потребують інсулінотерапії» та від 25.03.2019р. №666 «Про затвердження реєстру референтних цін (цін відшкодування) на препарати інсуліну станом на 01.02.2019р.», враховуючи рекомендації постійних комісій ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення(№ _________ від __________) та з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (№________ від _________) міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму забезпечення хворих на цукровий діабет мешканців міст Дрогобича та Стебника препаратами інсуліну на 2020 рік (Програма додається).
2. Фінансовому управлінню Дрогобицької міської ради (О.Савран) передбачити кошти на реалізацію Програми в межах реальних можливостей міського бюджету.
3. Виконання Програми покласти на начальника відділу охорони здоров`я виконавчих органів Дрогобицької міської ради (В.Чуба).
4. Контроль за виконанням рішення сесії покласти на голову постійної депутатської комісії міської ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (О.Дацюка) та на голову постійної депутатської комісії міської ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчика).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту