Про затвердження Програми забезпечення виконання рішень судів на 2019 рік для Департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради

02.09.2019 715

Про затвердження Програми  забезпечення виконання рішень судів  на 2019 рік для Департаменту  міського господарства Дрогобицької міської ради

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____сесія _________скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від ______ року № ____

Про затвердження Програми
забезпечення виконання рішень судів
на 2019 рік для Департаменту міського
господарства Дрогобицької міської ради

Для забезпечення виконання рішень суду, керуючись Законом України «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень», Постанови Кабінету Міністрів України від 03.08.2011 № 845 «Про затвердження Порядку виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевого бюджетів або боржників», враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол №____ від ________ 2019), постійної комісії ради з питань депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту ради (протокол № ___ від _______________2019), керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму забезпечення виконання рішень судів на 2019 рік для Департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради, згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню (О. Савран) здійснювати фінансування програми у межах коштів, передбачених у міському бюджеті на 2019 рік.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Курчик).

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту