Про затвердження Програми « Забезпечення функціонування (фінансова підтримка) КП «Комбінат міського господарства» на 2018 р.»

16.04.2018 367

Про затвердження Програми  « Забезпечення функціонування  (фінансова підтримка)  КП «Комбінат міського господарства» на 2018 р.»

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______сесія _____ скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від _______ року № _____

Про затвердження Програми
« Забезпечення функціонування
(фінансова підтримка)
КП «Комбінат міського господарства» на 2018 р.»

З метою забезпечення належного утримання та збереження житлового фонду, надання населенню послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, забезпечення стабільності роботи комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання» Дрогобицької міської ради, на виконання рішення сесії Дрогобицької міської ради від 12 квітня 2018 року № 1153 «Про внесення змін до міського бюджету м. Дрогобича на 2018 рік», враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань житлово – комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку(протокол №___ від ________201_ р), постійної комісії ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій( протокол №__ від ________ 201_ р), та керуючись п. 22 ч. І ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1.Затвердити Програму « Забезпечення функціонування (фінансова підтримка) комунального підприємства « Комбінат міського господарства » на 2018р.» згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню (О. Савран) здійснювати фінансування
програми у межах коштів, затверджених департаменту міського господарства
по КПКВК 1216020 « Забезпечення функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги»
3. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на
департамент міського господарства (Р. Москалика).
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури,
транспорту та зв’язку (Т.Демко).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту