Про затвердження Програми «Забезпечення функціонування (фінансова підтримка) КП «Служба муніципального управління» Дрогобицької міської ради на 2023 р.» (відшкодування витрат на поховання)

15.06.2023 6083

Про затвердження Програми «Забезпечення функціонування  (фінансова підтримка) КП «Служба муніципального управління» Дрогобицької міської ради на  2023 р.» (відшкодування витрат на поховання)

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

Про затвердження Програми
«Забезпечення функціонування
(фінансова підтримка) КП «Служба муніципального управління»
Дрогобицької міської ради на
2023 р.» (відшкодування витрат на поховання)    

З метою стабілізації фінансового стану комунального підприємства «Служба муніципального управління» ДМР та відшкодування понесених підприємством витрат на поховання загиблих воїнів, на виконання рішення сесії Дрогобицької міської ради від __________ 2023 року № _____ «Про внесення змін до бюджету Дрогобицької міської територіальної громади на 2023 рік», враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань житлово – комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку(протокол №___ від _______ р.), постійної комісії ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол №___ від ______ р.), а керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1.Затвердити Програму «Забезпечення функціонування (фінансова підтримка) комунального підприємства «Служба муніципального управління» Дрогобицької міської ради на 2023р.» згідно з додатком.
2.Фінансовому управлінню (О.Савран) здійснювати фінансування
програми у межах коштів, затверджених департаменту міського господарства по КПКВК 1216020 «Забезпечення функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги».
3.Відповідальність за виконання даного рішення покласти на
департамент міського господарства (А. Паутинка).
4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, транспорту та зв’язку (Р.Шагала).

 Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту