Про затвердження Програми «Заходи запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха на 2021 рік»

31.12.2020 2362

Про затвердження Програми «Заходи запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха   на  2021 рік»

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
________сесія ____ скликання
РІШЕННЯ

від ____ __________ 20 __ року № ____

Про затвердження Програми
«Заходи запобігання та ліквідації
надзвичайних ситуацій та
наслідків стихійного лиха
на 2021 рік»

З метою поповнення матеріального резерву матеріально-технічними ресурсами для попередження аварій та запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків, на виконання рішення сесії Дрогобицької міської ради від _______20 __р. № _____ «Про бюджет Дрогобицької міської територіальної громади на 2021 рік» та рішення від 29.11.2018р. №1460 «Про затвердження Програми створення міського-резерву матеріально-технічних ресурсів для запобігання і ліквідації наслідків ймовірних надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру на період до 2022 року», враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань житлово – комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (протокол № __ від _________20 р.), постійної комісії ради з питань бюджету, планування, фінансів та цінової політики та інвестицій (протокол № __ від _________20 р.), керуючись п. 22 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму «Заходи запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха на 2021 рік», згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню (О. Савран) здійснювати фінансування програми у межах коштів, затверджених департаменту міського господарства по КПКВК 1218110 «Заходи запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха »
3. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на департамент міського господарства (Р. Пошивак).
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури,екології, довкілля, транспорту та зв’язку (Р. Шагала).

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту