Про затвердження Програми «Заходи запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха у Дрогобицькій міській територіальній громаді на 2023 рік»

21.11.2022 5418

Про затвердження Програми «Заходи запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха  у Дрогобицькій міській територіальній громаді на  2023 рік»

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2022 року № ____

Про затвердження Програми
«Заходи запобігання та ліквідації
надзвичайних ситуацій та
наслідків стихійного лиха
у Дрогобицькій міській
територіальній громаді на 2023 рік»

З метою поповнення матеріального резерву матеріально-технічними ресурсами для попередження аварій та запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків, на виконання рішення сесії Дрогобицької міської ради від ____________20 __р. № _____ «Про бюджет Дрогобицької міської територіальної громади на 2023 рік» та виконання Програми про створення міського-резерву матеріально-технічних ресурсів для запобігання і ліквідації наслідків ймовірних надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру на період до 2025 року», враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань житлово – комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку, та будівельних інвестицій (протокол № __ від _________202 року.), постійної комісії ради з питань бюджету, планування, фінансів та цінової політики та інвестицій (протокол № __ від _________2020 року ), керуючись п. 22 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму «Заходи запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха у Дрогобицькій міській територіальній громаді на 2023 рік», згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню (О. Савран) здійснювати фінансування програми у межах коштів, затверджених департаменту міського господарства по КПКВК 1218110 «Заходи запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха »
3. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на департамент міського господарства (Р. Пошивак).
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури,екології, довкілля, транспорту та зв’язку (Р. Шагала).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту