Про затвердження Програми заходів із землеустрою об’єктів житлово-комунального господарства на 2019 рік

26.07.2019 628

Про затвердження Програми  заходів із землеустрою об’єктів  житлово-комунального господарства на 2019 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
________сесія _____________скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від _______ року № _____

Про затвердження Програми
заходів із землеустрою об’єктів
житлово-комунального господарства на 2019 рік

З метою подальшого розвитку житлово-комунального господарства м. Дрогобича та реалізації заходів щодо виготовлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки за об’єктами житлово-комунального господарства, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій ( протокол №____ від ________ 2019р.), відповідно до ст. 185 Земельного кодексу України, ст. 34 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 27 Закону України «Про землеустрій» та керуючись п. 22, п.34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1.Затвердити Програму заходів із землеустрою об’єктів житлово-комунального господарства на 2019 рік, згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню (О. Савран) здійснювати фінансування програми у межах коштів, передбачених у міському бюджеті на 2019 рік.
3. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на департамент міського господарства Дрогобицької міської ради (Р. Москалика).
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Курчик).

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту