Про затвердження Програми з міжнародного і транскордонного співробітництва та європейської інтеграції Дрогобицької територіальної громади на 2023 рік

21.11.2022 5276

Про затвердження Програми з міжнародного і транскордонного   співробітництва та європейської інтеграції  Дрогобицької  територіальної громади на 2023 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2022 року № ____

Про затвердження Програми
з міжнародного і транскордонного
співробітництва та європейської
інтеграції Дрогобицької
територіальної громади на 2023 рік   

З метою налагодження ефективного співробітництва у сфері міжнародних відносин, транскордонного співробітництва міста Дрогобича та міст-партнерів іноземних держав враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від________________№_______), керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму з міжнародного і транскордонного співробітництва та європейської інтеграції Дрогобицької територіальної громади на 2023 рік згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню (О.Савран) здійснити фінансування Програми у межах коштів, передбачених у міському бюджеті на 2023 рік.
3. Виконання даного рішення покласти на начальника організаційного відділу І.Кушнір.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Бейзик).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту