Про затвердження Програми «Капітальний ремонт водопровідних мереж в м. Дрогобичі»

18.02.2019 458

Про затвердження Програми  «Капітальний ремонт водопровідних  мереж в м. Дрогобичі»

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
__________сесія ____ скликання
РІШЕННЯ

від ____ __________ 201__ року № ____

Про затвердження Програми
«Капітальний ремонт водопровідних
мереж в м. Дрогобичі»

З метою задоволення потреб споживачів у постачанні води належної якості, підвищення надійності роботи системи питного водопостачання у м. Дрогобичі, на виконання рішення сесії Дрогобицької міської ради від __________201_ року № ____ «Про внесення змін до міського бюджету м. Дрогобича на 2019 рік», враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань житлово –комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (протокол № _____від _________ 201 року), постійної комісії ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол №___ від ______ 201 року), та керуючись п. 22 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму « Капітальний ремонт водопровідних мереж в м. Дрогобичі» згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню (О. Савран) здійснювати фінансування Програми у межах коштів, затверджених департаменту міського господарства по КПКВК 1216013 «Забезпечення діяльності водопровідно-каналізаційного господарства» .
3. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на департамент міського господарства (Р. Москалик).
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (А. Янів).

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту