Про затвердження Програми «Організація підготовки проведення святкування культурно-масових заходів та інша діяльність у сфері ЖКГ Дрогобицької міської територіальної громади на 2023рік»

21.11.2022 5366

Про затвердження Програми  «Організація підготовки  проведення святкування  культурно-масових заходів  та інша діяльність у сфері ЖКГ  Дрогобицької  міської територіальної громади на 2023рік»

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2022 року № ____

Про затвердження Програми
«Організація підготовки
проведення святкування
культурно-масових заходів
та інша діяльність у сфері ЖКГ
Дрогобицької міської територіальної
громади на 2023рік».

З метою належної підготовки проведення святкування культурно-масових заходів ( Нового року, Різдва Христового, Дня міста, Дня Незалежності України, Конституції України та інших), проведення робіт із розпуску електричної енергії по квартирах у житлових будинках, на виконання рішення сесії Дрогобицької міської ради від _____________20_ року № ____ «Про бюджет Дрогобицької міської територіальної громади на 2023 рік», враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань житлово – комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку, та будівельних інвестицій (протокол № _____від _________ 202 року), постійної комісії ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол №___ від __________ 202 року), та керуючись п. 22 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму «Організація підготовки проведення святкування культурно-масових заходів та інша діяльність у сфері ЖКГ Дрогобицької міської територіальної громади на 2023рік» згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню (О. Савран) здійснювати фінансування програми у межах коштів, затверджених департаменту міського господарства по КПКВК 1216090 «Інша діяльність у сфері житлово-комунального господарства».
3. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на департамент міського господарства (Р. Пошивак).
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (Р. Шагала).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту