Про затвердження Програми оренди комунального майна Дрогобицької міської ради на 2018 рік

10.08.2018 323

Про затвердження Програми оренди комунального майна Дрогобицької міської ради на 2018 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_______ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від _____________ року № _____

Про затвердження Програми
оренди комунального майна
Дрогобицької міської ради на 2018 рік

З метою ефективного використання нежитлового фонду м. Дрогобича та надходження коштів від оренди до міського бюджету, беручи до уваги пропозиції постійної комісії ради з питань оренди, приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № ___ від 09.08.2018 р.), постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № 66 від 10.08.2018 р.,), керуючись ст. 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, Законами України “ Про оренду державного та комунального майна ”, міська рада вирішила :
1. Затвердити Програму оренди комунального майна Дрогобицької міської ради на 2018 рік згідно з додатком.
2. Рішення Дрогобицької міської ради, прийняті до набрання чинності цього рішення, діють в частині, що не суперечить йому.
3. Фінансовому управлінню (О.Савран) здійснити фінансування Програми у межах коштів, передбачених у міському бюджеті на 2018 рік.
4. Виконання даного рішення доручити відділу оренди та приватизації комунального майна виконкому Дрогобицької міської ради (Р. Росоха), відділу бухгалтерського обліку та звітності виконкому Дрогобицької міської ради (М.Оршанська).
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди, приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу. (Ю. Кушлик), постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Курчик).

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту