Про затвердження Програми оренди комунального майна на території Дрогобицької міської ради на 2023 рік

21.11.2022 5278

Про затвердження Програми оренди комунального майна на території Дрогобицької  міської ради на 2023 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2022 року № ____

Про затвердження Програми
оренди комунального майна
на території Дрогобицької
міської ради на 2023 рік   

З метою ефективного використання комунального майна територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області та надходження коштів від оренди до міського бюджету, беручи до уваги пропозиції постійної комісії ради з питань оренди, приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № 30 від 14.11.2022 р.), постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № ____ від ________р.,), керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про оренду державного та комунального майна”, міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму оренди комунального майна на території Дрогобицької міської ради на 2023 рік згідно з додатком №1.
2. Фінансовому управлінню (О.Савран) здійснити фінансування Програми у межах коштів, передбачених у міському бюджеті на 2023 рік.
3. Виконання даного рішення доручити Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради (М. Свідовська).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди, приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлик), постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Бейзик).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту