Про доцільність та пріоритетність проведення капітального ремонту внутрішніх приміщень НД-філії с. Лішня ЦКМ «Каменяр» за адресою вул. Івана Франка,30, с. Лішня.

08.11.2023 6753

Про доцільність та пріоритетність проведення капітального ремонту внутрішніх приміщень НД-філії с. Лішня ЦКМ «Каменяр» за адресою вул. Івана Франка,30, с. Лішня.

Додаткове

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

Про доцільність та пріоритетність
проведення капітального ремонту
внутрішніх приміщень НД-філії
с. Лішня ЦКМ «Каменяр»
за адресою вул. Івана Франка,30,
с. Лішня.

З метою оптимізації витрат на утримання приміщень підпорядкованих установ та закладів Дрогобицької міської ради, покращення якості надання медичних, адміністративних та культурних послуг для мешканців Лішнянської громади за єдиною адресою с. Лішня, вул.І.Франка,30, у відповідності до Протоколу №2 від 27 жовтня 2023 року Львівської обласної державної адміністрації «про засідання робочої групи з питань ефективного використання бюджетних коштів в умовах воєнного стану «Прозорість та підзвітність. Беручи до уваги розпорядженням начальника Львівської ОВА «Про обмеження непершочергових видатків місцевих бюджетів Львівської області в умовах воєнного стану»№932/0/5-23ВА від 05.10.2023 року, керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи результати опитування громадян, необхідність визначення найбільш пріоритетних та першочергової послуги, реалізація якої сприятиме задоволенню потреб мешканців громади, Дрогобицька міська рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Затвердити пріоритетною послугу в Дрогобицькій міській територіальній громаді – капітальний ремонт внутрішніх приміщень НД-філії с. Лішня ЦКМ «Каменяр» за адресою вул. Івана Франка,30, с. Лішня.
2. Організаційне виконання рішення покласти на начальника управління культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради В.Ханаса.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на Постійна комісія ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій Р. Бейзика.

 Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту