Про затвердження Програми «Перспективного розвитку системи теплопостачання Дрогобицької територіальної громади на 2023 рік».

08.11.2023 6748

Про затвердження Програми «Перспективного розвитку  системи теплопостачання   Дрогобицької територіальної  громади на 2023 рік».

Додаткове

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

Про затвердження Програми
«Перспективного розвитку
системи теплопостачання
Дрогобицької територіальної
громади на 2023 рік».

З метою стабілізації фінансового стану КП «Дрогобичтеплоенерго» Дрогобицької міської ради, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань житлово – комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку, та будівельних інвестицій (протокол № ___ від ___.___.2023 року), постійної комісії ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій ( протокол № ___ від ___.___.2023 року), та керуючись п. 22, ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення КП «Дрогобичтеплоенерго» Дрогобицької міської ради, міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму «Перспективного розвитку системи теплопостачання Дрогобицької територіальної громади на 2023 рік» згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню (О. Савран) здійснювати фінансування Програми у межах коштів, затверджених департаменту міського господарства по КПКВК 1216012 «Забезпечення діяльності з виробництва, транспортування, постачання теплової енергії».
3. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на т.в.о. директора КП «Дрогобичтеплоенерго» Дрогобицької міської ради (В. Дзерин).
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань житлово- комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (Р. Шагала).

 Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту