Про затвердження Програми покращення якості надання адміністративних послуг в м. Дрогобич, Львівської області на 2018 рік

21.09.2018 375

Про затвердження Програми покращення  якості надання адміністративних послуг в  м. Дрогобич, Львівської області на 2018 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від ____________ 2018 року № ______

Про затвердження Програми покращення
якості надання адміністративних послуг в
м. Дрогобич, Львівської області на 2018 рік

Розглянувши лист Регіонального сервісного центру МВС у Львівській області від 01.06.2018 №31/13-1971, з метою запровадження сучасної системи надання адміністративних послуг, підвищення рівня обслуговування громадян керуючись п. 22 ст. 26 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:
1. Затвердити цільову Програму покращення якості надання адміністративних послуг в м. Дрогобич, Львівської області на 2018 рік (програма додається).
2. Фінансовому управлінню Дрогобицької міської ради (О.Савран)
здійснити фінансування Програми покращення якості надання адміністративних послуг в м. Дрогобич, Львівської області на 2018 рік у межах бюджетних асигнувань.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну
комісію ради з питань депутатської етики, законності,
правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту ради (А.Андрухів) та постійну комісію ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Розпорядження міського головиДокументів: 1820 Усі
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту