Про затвердження Програми «Покращення казначейського обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів Дрогобицьким управління Державної казначейської служби України Львівської області»

08.04.2024 7929

Про затвердження Програми «Покращення казначейського обслуговування розпорядників  та одержувачів бюджетних коштів Дрогобицьким управління Державної  казначейської  служби України  Львівської області»

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

 

Про затвердження Програми
«Покращення казначейського обслуговування розпорядників

та одержувачів бюджетних коштів
Дрогобицьким управління Державної
казначейської служби України
Львівської області»

З метою створення сприятливих умов для ефективного, оперативного та безпечного управління бюджетними коштами, удосконалення існуючої системи казначейського обслуговування місцевих бюджетів, створення сучасного, ефективного, доступного і безпечного механізму, який дозволить оперативно отримувати необхідну і достовірну інформацію кожному працівнику бюджетної сфери, економно витрачаючи бюджетні кошти і час при прийнятті управлінських рішень. Також для забезпечення підвищення рівня обслуговування розпорядників коштів місцевих бюджетів, розширення переліку послуг, що надаються розпорядникам коштів Дрогобицьким управління Державної казначейської служби України Львівської області, керуючись п.23 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від _____2024 № ___), Дрогобицька міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму «Покращення казначейського обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів Дрогобицьким управління Державної казначейської служби України Львівської області» (далі – Програма), що додається.
2. Дрогобицькому управлінню Державної казначейської служби України Львівської області (Оксані КУЦИК) забезпечити цільове використання коштів на фінансування Програми.
3. Фінансовому управлінню Дрогобицької міської ради (Оксані САВРАН) здійснити фінансування Програми у межах затверджених асигнувань у бюджеті Дрогобицької міської територіальної громади на 2024 рік.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій.

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту