Про затвердження Програми приватизації комунального майна Дрогобицької міської ради на 2017 рік

06.12.2016 461

Про затвердження Програми приватизації комунального майна Дрогобицької міської ради на 2017 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_______ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від _____________ року № _____

Про затвердження Програми
приватизації комунального майна
Дрогобицької міської ради на 2017 рік

Враховуючи необхідність визначення основних цілей, пріоритетів, завдань та способів приватизації комунального майна, орієнтованих завдань щодо обсягів приватизації комунального майна з метою найбільш ефективного використання нежитлового фонду м. Дрогобича та надходження коштів від приватизації до міського бюджету, беручи до уваги пропозиції постійної комісії ради з питань оренди, приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № __ від 08.12.2016р.), керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законами України “Про приватизацію державного майна”, “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, міська рада вирішила :
1. Затвердити Програму приватизації комунального майна Дрогобицької міської ради (Додаток № 1), яка діє до затвердження чергової програми приватизації комунального майна Дрогобицької міської ради.
2. Рішення Дрогобицької міської ради, прийняті до набрання чинності цього рішення, діють в частині, що не суперечить йому.
3. Виконання даного рішення доручити відділу оренди та приватизації комунального майна виконавчих органів Дрогобицької міської ради (Р. Урбан).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди, приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу. (Ю. Кушлик).

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту