Про затвердження програми протипожежного захисту закладів культури в Дрогобицькій міській територіальній громаді на 2022-2024 роки.

13.04.2022 4715

Про затвердження   програми протипожежного захисту закладів культури в Дрогобицькій  міській територіальній громаді на 2022-2024 роки.

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2022 року № ____

Про затвердження
програми протипожежного захисту
закладів культури в Дрогобицькій
міській територіальній громаді
на 2022-2024 роки.

Розглянувши звернення управління культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань освіти ,культури, молодіжної політики, сім’ї спорту (протокол № 22 від 23.11.2021 р.)., та постійної комісії ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій ( протокол №_____від 13.04.2022р)., керуючись п. 22 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1.Затвердити програму протипожежного захисту закладів культури в Дрогобицькій міській територіальній громаді на 2022-2024 роки згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню міської ради (О. Савран) здійснювати фінансування Програми в межах затверджених асигнувань на відповідний рік.
3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання Програми покласти на головного відповідального виконавця – відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (І. Юзьв’як).
4. Виконавцю Програми надавати у відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради інформацію про стан виконання Програми щоквартально до 05 числа наступного місяця за звітним, для узагальнення та інформування керівництва міста до 15 числа наступного місяця за звітним періодом.
5. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та будівельних інвестицій (Р. Шагала).

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту