Про затвердження Програми розвитку велосипедного спорту у місті Дрогобичі на 2018-2025 роки

20.11.2017 372

Про затвердження Програми розвитку велосипедного спорту у місті Дрогобичі на 2018-2025 роки

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___ сесія ____скликання
РІШЕННЯ
від _______2017 року № ___

Про затвердження Програми
розвитку велосипедного спорту
у місті Дрогобичі на 2018-2025 роки

З метою забезпечення техніки безпеки під час навчально-тренувального та змагального процесів на автомобільних дорогах велосипедистів, забезпечення технічного супроводу спортсменів тренеро-викладацьким складом спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велоспорту «Медик», створення належних умов для забезпечення збірних команд міста усіх вікових груп для участі у змаганнях всіх рівнів, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (протокол від _____2017 року № ___), постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від _____2017 року № ___), керуючись п.22 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму розвитку велосипедного спорту у місті Дрогобичі на 2018-2025 роки згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню (О.Савран) здійснити фінансування програми у межах коштів, передбачених у міському бюджеті на 2018 рік .
3. Виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних та соціальних питань (В.Качмар).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Курчик).

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту