Про затвердження Програми розвитку земельних відносин на території Дрогобицької міської ради на 2023 рік

21.11.2022 5312

Про затвердження Програми розвитку  земельних відносин на території  Дрогобицької  міської ради  на 2023 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2022 року № ____

Про затвердження Програми розвитку
земельних відносин на території
Дрогобицької міської ради
на 2023 рік

Розглянувши службову записку Управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради, з метою забезпечення проведення робіт по землеустрою, підготовки лотів до продажу, для проведення земельних торгів з продажу земельних ділянок у власність та прав на них, відповідно до ст.ст. 134-139 Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № __ від _________2022р.), керуючись пунктами 22, 34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:

1. Затвердити Програму розвитку земельних відносин на території Дрогобицької міської ради на 2023 рік згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню (О.Савран) здійснити фінансування Програми у межах коштів, передбачених у міському бюджеті на 2023 рік.
3. Виконання даного рішення покласти на начальника управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради (М. Свідовська).
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та постійну комісію ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестиції (Р. Бейзик).

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту