Про затвердження Програми розвитку футболу на території Дрогобицької територіальної громади на 2022-2023 роки”

10.01.2022 4444

Про затвердження  Програми  розвитку футболу на території  Дрогобицької територіальної громади на 2022-2023 роки”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2022 року № ____

Про затвердження Програми
розвитку футболу на території
Дрогобицької територіальної громади
на 2022-2023 роки”

З метою розвитку футболу, забезпечення умов для зміцнення здоров’я мешканців міста, популяризації здорового способу життя та сприяння ефективній реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту на території Дрогобицької територіальної громади, участі команд в обласних, всеукраїнських змаганнях, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (протокол від _______ 2021 №____), постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій( протокол від _______ 2021 №____) та керуючись п.22 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму розвитку футболу на території Дрогобицької територіальної громади на 2022-2023 роки» згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню (О. Савран) здійснити фінансування програми у межах коштів, передбачених у бюджеті Дрогобицької міської територіальної громади на 2022 рік.
3. Виконання даного рішення покласти на начальника відділу з питань фізичної культури та спорту управління у справах сім’ї, молоді та спорту (О. Сотрихіна).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Бейзик).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

 

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту