Про затвердження програми «Розвиток культури та туризму у Дрогобицькій міській територіальній громади на 2022-2024 роки»

18.11.2021 3956

Про затвердження  програми «Розвиток культури та туризму у  Дрогобицькій міській територіальній громади на 2022-2024 роки»

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2021 року № ____

Про затвердження програми
«Розвиток культури та туризму у
Дрогобицькій міській територіальній громади
на 2022-2024 роки»

З метою закріплення основних позитивних тенденцій соціально-економічного та культурного розвитку Дрогобицької міської територіальної громади, створення належних умов для популяризації кращих зразків української і світової культури, на виконання рішення сесії Дрогобицької міської ради від __________ 2021 р. № _____ «Про міський бюджет м. Дрогобича на 2022 рік», враховуючи рекомендації постійних комісій ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № ____ від ___________2021 р.) і освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту (протокол № ____ від ___________2021 р.), керуючись п. 22 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Затвердити програму «Розвиток культури та туризму у Дрогобицькій міській територіальній громаді на 2022-2024 роки » згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню (О.Савран) здійснити фінансування програми у межах коштів затверджених управлінню культури та розвитку туризму.
3. Виконання цього рішення покласти на начальника управління культури та розвитку туризму І.Чаву.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту (Р.Грицай).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту