Про затвердження Програми «Розробка концепції індустріального парку Дрогобицької міської територіальної громади»

09.05.2022 4691

Про затвердження Програми «Розробка концепції індустріального парку Дрогобицької міської територіальної громади»

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2022 року № ____

Про затвердження Програми «Розробка
концепції індустріального парку
Дрогобицької міської територіальної громади»

Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтями 4, 5 Закону України «Про індустріальні парки», з метою підвищення конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості громади, залучення інвестицій для сталого економічного розвитку, створення додаткових робочих місць, збільшення надходжень у місцевий бюджет, враховуючи висновок постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій від __.__.2022 року, міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму «Розробка концепції індустріального парку Дрогобицької міської територіальної громади» (додається).
2. Визначити, що джерелом фінансування Програми є бюджет Дрогобицької міської територіальної громади в сумі 400 тис.грн.
3. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на управління інвестицій та економічного розвитку виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (Л.Лазунда).
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту ради (В.Дзерин).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту