Про затвердження Програми «Розробка Плану організації мобільності в центральній частині міста Дрогобича»

18.02.2019 416

Про затвердження Програми  «Розробка Плану організації  мобільності в центральній частині міста Дрогобича»

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
__________сесія ____ скликання
РІШЕННЯ

від ____ __________ 201__ року № ____

Про затвердження Програми
«Розробка Плану організації
мобільності в центральній
частині міста Дрогобича»

З метою вирішення проблем у сфері мобільності і транспорту у центральній частині Дрогобича, на виконання рішення сесії Дрогобицької міської ради від __________201_ року № ____ «Про внесення змін до міського бюджету м. Дрогобича на 2019 рік», враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань житлово –комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (протокол № _____від _________ 201 року), постійної комісії ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол №___ від ______ 201 року), та керуючись п. 22 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада вирішила:

1. Затвердити Програму « Розробка Плану організації мобільності в центральній частині міста Дрогобича» згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню (О. Савран) здійснювати фінансування Програми у межах коштів, затверджених департаменту міського господарства по КПКВК 1216030 «Організація благоустрою населених пунктів» .
3. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на департамент міського господарства (Р. Москалик).
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (А. Янів).

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Розпорядження міського головиДокументів: 1820 Усі
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту