Про затвердження Програми сприяння виконанню рішень судів і інших виконавчих документів та сплати судового збору на 2017 рік

06.12.2016 517

Про затвердження Програми  сприяння виконанню рішень судів  і інших виконавчих документів  та сплати судового збору на 2017 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_______ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від «____» ____________ 2016 року № _____

Про затвердження Програми
сприяння виконанню рішень судів
і інших виконавчих документів
та сплати судового збору на 2017 рік

Враховуючи необхідність забезпечення судового захисту прав та інтересів органів місцевого самоврядування міста Дрогобича, повного виконання зобов’язань, які виникли на підставі судових рішень та виконавчих документів, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій протокол від ______________№_______, відповідно до Закону України «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень», Закону України «Про судовий збір», керуючись п.22 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму сприяння виконанню рішень судів і інших виконавчих документів та сплати судового збору на 2017 рік (далі-Програма) згідно з додатком №1.
2. Фінансовому управлінню (О.Савран) здійснювати фінансування в межах видатків передбачених в міському бюджеті на 2017 рік.
3. Виконання Програми покласти на відділ правового забезпечення (С.Кулиняк).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту